O Firmie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy powołana została nowa spółka BGR Deweloper, która specjalizuje się w przygotowaniu inwestycji deweloperskich, budowie i sprzedaży lokali mieszkaniowych oraz użytkowych, a swój fundament opiera na długoletnim doświadczeniu przy pracach związanych z generalnym wykonawstwem inwestycji budowlanych.

Zdobywana latami wiedza i doświadczenie pozwoliły nam na rozpoczęcie realizacji najbardziej skomplikowanych usług jakimi są inwestycje deweloperskie.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, dla których priorytetem jest połączenie jakości, spokoju i bezpieczeństwa. Oferujemy mieszkania w kameralnych, przyjaznych i bezpiecznych lokalizacjach, które zachowały swój
podmiejski klimat, jednocześnie umożliwiając mieszkańcom dostęp do
ciekawych i nowoczesnych obiektów użyteczności publicznej.

Wszystkie propozycje wyróżnia komfort i prestiż w bezkonkurencyjnej cenie. Naszym Klientom służymy kompleksową pomocą w zakresie optymalnych rozwiązań technicznych i finansowych dla wybranego przez nich mieszkania.

Posiadamy doświadczoną kadrę fachowców co zapewnia terminowość
i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Wierzymy, że innowacyjne rozwiązania techniczne, profesjonalna obsługa oraz zaangażowanie w ciągły rozwój firmy czynią z nas partnerów godnych zaufania.

O Firmie